Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladších dorostenců M
podzim - 1. kolo
22.9.2013
10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
21.9.2013
16:00
AL002
Sokol Juliánov
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Hanych
,
David Šlezingr
,
22.9.2013
12:00
AL003
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
22.9.2013
12:30
AL004
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HK Ivančice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
22.9.2013
09:00
AL005
DTJ Polanka
-
Sokol Sokolnice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
22.9.2013
17:00
AL006
HC Zlín
-
Tatran Litovel
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 2. kolo
28.9.2013
12:00
AL007
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Litovel
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
29.9.2013
14:00
AL008
Sokol Sokolnice
-
HC Zlín
28.9.2013
15:00
AL009
HK Ivančice
-
DTJ Polanka
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
28.9.2013
15:00
AL010
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
28.9.2013
17:00
AL011
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
29.9.2013
10:30
AL012
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol Juliánov
Robert Vala
,
Petr Videcký
,
podzim - 3. kolo
6.10.2013
16:00
AL013
Sokol Juliánov
-
TJ Rožnov p.R.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
5.10.2013
09:30
AL014
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Luhačovice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
6.10.2013
12:30
AL015
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol II.Prostějov
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
6.10.2013
09:00
AL016
DTJ Polanka
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
5.10.2013
16:30
AL017
HC Zlín
-
HK Ivančice
Jan Divácký
,
Pavel Šohaj
,
5.10.2013
15:00
AL018
Tatran Litovel
-
Sokol Sokolnice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim - 4. kolo
12.10.2013
12:00
AL019
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Sokolnice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
13.10.2013
09:00
AL020
HK Ivančice
-
Tatran Litovel
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
12.10.2013
15:00
AL021
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HC Zlín
David Šlezingr
,
Jaroslav Hanych
,
13.10.2013
19:00
AL022
Sokol II.Prostějov
-
DTJ Polanka
Roman Smékal
,
13.10.2013
10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
13.10.2013
16:00
AL024
Sokol Juliánov
-
SK Velká Bystřice
Břetislav Jurečka
,
podzim - 5. kolo
19.10.2013
15:30
AL025
SK Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p.R.
Roman Smékal
,
Ladislav Planka
,
20.10.2013
16:30
AL026
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Juliánov
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
20.10.2013
13:00
AL027
DTJ Polanka
-
TJ Sokol Luhačovice
Adriana Baronová
,
Jaroslav Paululik
,
20.10.2013
13:30
AL028
HC Zlín
-
Sokol II.Prostějov
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
19.10.2013
15:00
AL029
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
20.10.2013
14:00
AL030
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Milan Letev
,
Jiří Matuška
,
podzim - 6. kolo
26.10.2013
12:00
AL031
TJ Rožnov p.R.
-
HK Ivančice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
26.10.2013
15:00
AL032
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Sokolnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
26.10.2013
17:00
AL033
Sokol II.Prostějov
-
Tatran Litovel
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
27.10.2013
09:00
AL034
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zlín
Jan Divácký
,
Kateřina Brzósková
,
27.10.2013
16:00
AL035
Sokol Juliánov
-
DTJ Polanka
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
27.10.2013
12:00
AL036
SK Velká Bystřice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
podzim - 7. kolo
10.11.2013
12:30
AL037
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Rožnov p.R.
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
10.11.2013
09:00
AL038
DTJ Polanka
-
SK Velká Bystřice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
9.11.2013
14:00
AL039
HC Zlín
-
Sokol Juliánov
Vítězslav Koleček
,
Tomáš Kučerka
,
9.11.2013
15:00
AL040
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Luhačovice
Radek Martiník
,
10.11.2013
14:00
AL041
Sokol Sokolnice
-
Sokol II.Prostějov
9.11.2013
15:00
AL042
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
David Šlezingr
,
podzim - 8. kolo
16.11.2013
12:00
AL043
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
16.11.2013
17:00
AL044
Sokol II.Prostějov
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
17.11.2013
10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol Sokolnice
Vítězslav Koleček
,
Jan Divácký
,
17.11.2013
16:00
AL046
Sokol Juliánov
-
Tatran Litovel
Petr Směja
,
Jan Kosmák
,
16.11.2013
15:30
AL047
SK Velká Bystřice
-
HC Zlín
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
17.11.2013
12:30
AL048
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
DTJ Polanka
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim - 9. kolo
24.11.2013
13:00
AL049
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p.R.
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
24.11.2013
11:00
AL050
HC Zlín
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
23.11.2013
15:00
AL051
Tatran Litovel
-
SK Velká Bystřice
Přemysl Fukala
,
24.11.2013
14:00
AL052
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Jaroslav Hanych
,
Petr Jaroň
,
23.11.2013
13:00
AL053
HK Ivančice
-
TJ Sokol Luhačovice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
23.11.2013
15:00
AL054
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol II.Prostějov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
podzim - 10. kolo
1.12.2013
16:00
AL055
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
1.12.2013
10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
1.12.2013
16:00
AL057
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
Jaroslav Hanych
,
David Šlezingr
,
30.11.2013
15:30
AL058
SK Velká Bystřice
-
Sokol Sokolnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
1.12.2013
12:30
AL059
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Tatran Litovel
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
1.12.2013
09:00
AL060
DTJ Polanka
-
HC Zlín
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
podzim - 11. kolo
8.12.2013
14:00
AL061
HC Zlín
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
7.12.2013
15:00
AL062
Tatran Litovel
-
DTJ Polanka
Pavel Novotný
,
Petr Samek
,
8.12.2013
14:00
AL063
Sokol Sokolnice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Roman Bauer
,
Daniel Douda
,
7.12.2013
13:00
AL064
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
22.11.2013
18:30
AL065
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Juliánov
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
7.12.2013
17:00
AL066
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Luhačovice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 12. kolo
15.2.2014
12:00
AL067
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Luhačovice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
15.2.2014
17:00
AL068
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
15.2.2014
13:00
AL069
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Velká Bystřice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
15.2.2014
13:00
AL070
HK Ivančice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
16.2.2014
14:00
AL071
Sokol Sokolnice
-
DTJ Polanka
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
15.2.2014
15:00
AL072
Tatran Litovel
-
HC Zlín
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
jaro - 13. kolo
22.2.2014
16:00
AL073
Tatran Litovel
-
TJ Rožnov p.R.
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
23.2.2014
12:30
AL074
HC Zlín
-
Sokol Sokolnice
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
23.2.2014
13:00
AL075
DTJ Polanka
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
23.2.2014
12:30
AL076
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
23.2.2014
18:00
AL077
SK Velká Bystřice
-
Sokol II.Prostějov
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
23.2.2014
16:00
AL078
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Luhačovice
Jiří Kaufman
,
Josef Škroch
,
jaro - 14. kolo
1.3.2014
12:00
AL079
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Juliánov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
6.4.2014
10:30
AL080
TJ Sokol Luhačovice
-
SK Velká Bystřice
Jan Divácký
,
2.3.2014
17:00
AL081
Sokol II.Prostějov
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
1.3.2014
15:00
AL082
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DTJ Polanka
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
1.3.2014
14:00
AL083
HK Ivančice
-
HC Zlín
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
2.3.2014
14:00
AL084
Sokol Sokolnice
-
Tatran Litovel
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 15. kolo
9.3.2014
11:00
AL085
Sokol Sokolnice
-
TJ Rožnov p.R.
Daniel Douda
,
Petr Směja
,
8.3.2014
15:00
AL086
Tatran Litovel
-
HK Ivančice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
8.3.2014
11:00
AL087
HC Zlín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
9.3.2014
13:00
AL088
DTJ Polanka
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
9.3.2014
12:30
AL089
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Luhačovice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
8.3.2014
15:30
AL090
SK Velká Bystřice
-
Sokol Juliánov
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
jaro - 16. kolo
15.3.2014
14:00
AL091
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice
Jan Divácký
,
Robert Vala
,
16.3.2014
16:00
AL092
Sokol Juliánov
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Jaroslav Vychodil
,
Roman Smékal
,
16.3.2014
10:30
AL093
TJ Sokol Luhačovice
-
DTJ Polanka
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
15.3.2014
17:00
AL094
Sokol II.Prostějov
-
HC Zlín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
15.3.2014
15:00
AL095
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Litovel
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
15.3.2014
15:00
AL096
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Jurečka
,
Petr Videcký
,
jaro - 17. kolo
22.3.2014
13:00
AL097
HK Ivančice
-
TJ Rožnov p.R.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
23.3.2014
14:00
AL098
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
22.3.2014
15:00
AL099
Tatran Litovel
-
Sokol II.Prostějov
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
23.3.2014
11:00
AL100
HC Zlín
-
TJ Sokol Luhačovice
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
23.3.2014
13:00
AL101
DTJ Polanka
-
Sokol Juliánov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
23.3.2014
12:30
AL102
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
SK Velká Bystřice
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
jaro - 18. kolo
29.3.2014
12:00
AL103
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
29.3.2014
15:30
AL104
SK Velká Bystřice
-
DTJ Polanka
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
30.3.2014
16:00
AL105
Sokol Juliánov
-
HC Zlín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
30.3.2014
10:30
AL106
TJ Sokol Luhačovice
-
Tatran Litovel
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
29.3.2014
17:00
AL107
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Sokolnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
29.3.2014
15:00
AL108
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
jaro - 19. kolo
12.4.2014
15:00
AL109
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Rožnov p.R.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
12.4.2014
13:00
AL110
HK Ivančice
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
13.4.2014
14:00
AL111
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Luhačovice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.4.2014
15:00
AL112
Tatran Litovel
-
Sokol Juliánov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
12.4.2014
14:00
AL113
HC Zlín
-
SK Velká Bystřice
Roman Smékal
,
Jan Vítek
,
13.4.2014
13:00
AL114
DTJ Polanka
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 20. kolo
26.4.2014
12:00
AL115
TJ Rožnov p.R.
-
DTJ Polanka
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
27.4.2014
12:30
AL116
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HC Zlín
Pavel Novotný
,
Petr Samek
,
26.4.2014
15:30
AL117
SK Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Jaroslav Paululik
,
Martin Poliačik
,
26.4.2014
09:00
AL118
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
27.4.2014
10:30
AL119
TJ Sokol Luhačovice
-
HK Ivančice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
26.4.2014
12:00
AL120
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 21. kolo
3.5.2014
17:00
AL121
Sokol II.Prostějov
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
3.5.2014
15:00
AL122
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Luhačovice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
3.5.2014
15:00
AL123
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
3.5.2014
14:00
AL124
Sokol Sokolnice
-
SK Velká Bystřice
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
3.5.2014
15:00
AL125
Tatran Litovel
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
4.5.2014
15:00
AL126
HC Zlín
-
DTJ Polanka
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
jaro - 22. kolo
10.5.2014
12:00
AL127
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
11.5.2014
13:00
AL128
DTJ Polanka
-
Tatran Litovel
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
11.5.2014
12:30
AL129
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Sokolnice
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
10.5.2014
15:30
AL130
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
6.4.2014
16:00
AL131
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
11.5.2014
10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol II.Prostějov
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.